ORGANIZATORZY

line

organizator

organizator

PARTNERZY

line

partner
Konkurs organizowany w ramach Światowych Dni Społeczeństwa Informacyjnego

organizator

organizator

sponsor

PATRONATY

line

Patronat Medialny

sponsor

partner

sponsor

line

Patronat Honorowy

patron
Marek Sowa
Marszałek Województwa Małopolskiego

patron

patron

patron

patron

patron

patron
Marszałek Województwa Śląskiego

patron
Krzysztof Hetman
Marszałek Województwa Lubelskiego

patron
Marszałek Województwa Mazowieckiego

patron
Marszałek Województwa Lubuskiego

patron
Marszałek Województwa Opolskiego

patron
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

patron

patron

patron
Marszałek Województwa Podkarpackiego

patron

patron

patron

patron

patron

patron
Wielkopolski Kurator Oświaty

patron

patron

patron

patron

patron

patron

banner

W konkursie wzięło udział:

726 szkół 19929 uczniów

line

szukaj na stronie konkursu:  

line

Zwycięzcy - Szkoły Podstawowe
15-05-2014 14:50

Finaliści Szkoły Podstawowej otrzymali  dostęp do serwisu MegaMatma, książkę „ECDL BASE na Skróty” wydawnictwa PWN lub ECDL BASE wydawnictwa KISS, gry ufundowane przez GRANNA oraz paczkę niespodziankę z Polskiego Biura ECDL. Indywidulane nagrody ufundowane przez Microsoft, ICT, Fundacja ECDL, Motorola, Ponadregionalne Konsorcjum Szkoleniowo-Egzaminacyjne, KISS, BROst, GINT. Trójka zwycięzców otrzymała Vouchery na egzaminy ECDL BASE. 

M-ce.

Uczeń

Szkoła

Województwo

1.       

Zuzanna Olszówka

Szkoła Podstawowa nr 21
im. Królowej Jadwigi

w Lublinie

lubelskie

2.       

Michał Bronicki

Szkoła Podstawowa nr 29
im. Jana Liszewskiego

w Olsztynie

warmińsko-mazurskie

3.       

Kacper Koniuszy

SZKOŁA PODSTAWOWA

NR 113 w Krakowie

małopolskie

4.       

Jakub Głogowski

Szkoła Podstawowa nr 5

Króla Jana III Sobieskiego

w Zabrzu

śląskie

5.       

Michał Boncler

Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi

łódzkie

6.       

Andrzej Wacławik

Szkoła Podstawowa nr 2

im. św. Wojciecha

w Krakowie

małopolskie

7.       

Kacper Staroń

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

lubelskie

8.       

Mateusz Wronka

Szkoła Podstawowa

Nr 164 w Krakowie

małopolskie

9.       

Michał Gniadek

SZKOŁA PODSTAWOWA

NR 113 w Krakowie

małopolskie

10.   

Julia Woźniak

Szkoła Podstawowa

w Mszczonowie

mazowieckie

11.   

Dominika Słońska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

im. Tadeusza Kościuszki

w Nowej Soli

lubuskie

 

RSSRSS

line

SPONSORZY

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

line

polityka prywatności