ORGANIZATORZY

line

organizator

organizator

PARTNERZY

line

partner
Konkurs organizowany w ramach Światowych Dni Społeczeństwa Informacyjnego

organizator

organizator

sponsor

PATRONATY

line

Patronat Medialny

sponsor

partner

sponsor

line

Patronat Honorowy

patron
Marek Sowa
Marszałek Województwa Małopolskiego

patron

patron

patron

patron

patron

patron
Marszałek Województwa Śląskiego

patron
Krzysztof Hetman
Marszałek Województwa Lubelskiego

patron
Marszałek Województwa Mazowieckiego

patron
Marszałek Województwa Lubuskiego

patron
Marszałek Województwa Opolskiego

patron
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

patron

patron

patron
Marszałek Województwa Podkarpackiego

patron

patron

patron

patron

patron

patron
Wielkopolski Kurator Oświaty

patron

patron

patron

patron

patron

patron

banner

W konkursie wzięło udział:

726 szkół 19929 uczniów

line

szukaj na stronie konkursu:  

line

Uroczyste zakonczenie IV Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego TiK? - T@k 2014 w regionie Poznań
27-06-2014 12:17

2 czerwca 2014r w Zespole- Szkolno- Gimnazjalnym w Obrze odbyła się uroczysta gala z okazji zakończenia Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Regionu T.I.K.? – T@K! 2014.

W uroczystości brali udział zaproszeni goście Zastępca Burmistrza Wolsztyna Pani Justyna Mikołajewska, przedstawiciele Wolsztyńskiego Clubu Rotary- prezydent Pan Piotr Orzechowski , szef dystryktu grantów Pan Janusz Lisiecki oraz Pan Witold Koberski, Dyrektor Zespołu Szkolno- Gimnazjalnego w Obrze Pani Elżbieta Błaszczyk oraz przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Informatycznego Koordynator Regionalny ECDL w regionie Poznań pani Ewa Sumowska.

Zaproszenia otrzymali wszyscy laureaci półfinałów województwa wielkopolskiego wraz ze szkolnymi opiekunami.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Elżbieta Błaszczyk, która odczytała list gratulacyjny przesłany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Pani Burmistrz w imieniu swoim i Pana Burmistrza przekazała nie tylko gratulacje zasłużonej szkole, jej Dyrektorowi pani Elżbiecie Błaszczyk oraz głównemu animatorowi konkursu - pani Marii Matyli nauczycielowi matematyki, ale również upominki dla laureatów i organizatorów.

Nagrodzeni uczniowie oraz szkolni opiekunowie konkursu otrzymali podziękowania Prezydenta Clubu Rotary z Wolsztyna Pana Piotra Orzechowskiego.

Podczas Gali zostały wręczone nagrody laureatom konkursu w poszczególnych kategoriach.

W kategorii szkół  pierwsze miejsce w kraju  spośród prawie 800 uczestniczących w konkursie szkól i bez mała 20 000 uczestników zajął Zespół Szkolno- Gimnazjalny w Obrze.

W rankingu indywidualnym na poziomie szkół podstawowych nagrody otrzymali:

Nikola Pietrzak, Agnieszka Chojnacka, Emilia Gaweł, Agnieszka Prządka, Natalia Jąder, Zofia Banaszyńska, Daniel Wolf - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały z Wolsztyna, których do konkursu przygotowywał pan Krzysztof Reimann;

Miłosz Król uczeń Szkoły Podstawowej nr 12 z Gniezna, którego opiekunem był pan Paweł Jagielski;

Marta Cieślak uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Augusta hrabiego Cieszkowskiego z Lubonia (opiekun – pani Arleta  Ratajewska)

Krzysztof Dziardziel ze Szkoły Podstawowej w Koninie (nauczyciel – pani Joanna Kordzińska)

Wszyscy nagrodzeni uczniowie zdobyli miejsca w pierwszej pięćdziesiątce w rankingu ogólnopolskim. Krzysztof Dziardziel otrzymał dodatkową nagrodę od organizatorów konkursu w postaci vouchera na bezpłatny egzamin Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL oraz od Marszałka Województwa Wielkopolskiego za zajęcie I miejsca w województwie wielkopolskim.

W rankingu indywidualnym na poziomie szkół gimnazjalnych nagrody odebrali:

Mirosława Jokiel, Karol Wajs, Maksymilian Nagalski, Konrad Oskwarek, Michał Dzioch, Filip Wacke, Norbert Kwietnia uczniowie z Gimnazjum im. T.Tuszewskiego w Obrze.

W tej kategorii również wszyscy uczniowie zdobyli miejsca w pierwszej pięćdziesiątce w rankingu ogólnopolskim. Konrad Oskwarek otrzymał dodatkowe nagrody od organizatorów konkursu w postaci vouchera na bezpłatny egzamin Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL oraz od Marszałka Województwa Wielkopolskiego za zajęcie 27 miejsca w Polsce oraz I miejsca w województwie wielkopolskim.

W rankingu indywidualnym na poziomie szkół ponadgimnazjalnych nagrodę otrzymał Wojciech Mańke uczeń pani Aliny Gościniak z VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Licealista otrzymał dodatkowo nagrodę od organizatorów konkursu (voucher na egzamin ECDL) oraz album od Marszałka Województwa Wielkopolskiego za zajęcie III miejsca w Polsce i I miejsca w województwie wielkopolskim.

Pani Ewa Sumowska koordynator regionalny ECDL w regionie Poznań, wygłosiła dla uczestników gali wykład na temat: „Jak korzystać z sieci czyli rzecz o podstawowej potrzebie człowieka”.

Zostały rozdane listy gratulacyjne dla szkolnych opiekunów konkursu. Listy wystosowano do Pan Pawła Jagielskiego z Gniezna, Pani Joanny Kordzińskiej z Lubonia, Pana Krzysztofa Reimanna z Wolsztyna, Pani Marii Matyli z Obry, Pani Aliny Gościniak z Poznania.

W trakcie Gali uczestnicy mogli przypomnieć sobie historię uczestnictwa w konkursie, która została przedstawiona w formie prezentacji multimedialnej, mogli posłuchać piosenek i utworów wykonanych przez uczestników Gali.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

Wszystkim uczestnikom Gali serdecznie dziękujemy, życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie Technologii Informacyjnej i zapraszamy do dalszego udziału w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym T.I.K?- TAK!.


RSSRSS

line

SPONSORZY

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

line

polityka prywatności