ORGANIZATORZY

line

organizator

organizator

partner
Konkurs organizowany w ramach Światowych Dni Społeczeństwa Informacyjnego

organizator

partner

PATRONATY

line

Patronat Medialny

partner

partner

partner

Patronat Honorowy

patron

patron

patron
Marszałek Województwa Małopolskiego

patron

patron

patron

patron

patron
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

patron
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

patron
Marszałek Województwa Podkarpackiego

patron
Marszałek Województwa Śląskiego

patron

patron

patron
Marszałek Województwa Lubuskiego

patron
Marszałek Województwa Opolskiego

patron
Marszałek Województwa Podlaskiego

patron

patron

patron

patron

patron

patron

patron


patron
Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty

patron

patron

patron

patron

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom, dzięki którym będziemy mogli wręczyć najlepszym uczniom oraz szkołom wspniałe nagrody.

Partnerzy

line

partner

Kolejny raz wspieramy konkurs informatyczny „TIK?-TAK!”. Nasze rozwiązania chmurowe zapewnią ciągłość działania serwisu i konieczną elastyczność, szczególnie w sytuacji wzmożonego ruchu w systemie konkursowym

Verx Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku nowoczesnych technologii edukacyjnych i wizualnych. Specjalizuje się w dystrybucji najwyższej klasy urządzeń i programów, które wspomagają pracę osób prowadzących wykłady, lekcje i prezentacje. Firma jest dystrybutorem w Polsce, znanych na europejskim rynku edukacyjnym, marek ONfinity, Promethean , i Dr.Board . Zajmuje się nie tylko dystrybucją sprzętu, prowadzi również warsztaty i konferencje podczas których pokazywany jest sposób, w jaki nauczyciel może wykorzystać nowoczesną technologię edukacyjną. Wśród oferowanych produktów znajdują się urządzenia przenośne firmy ONfinity oraz stacjonarne. Nasze hasło reklamowe brzmi: „Nowoczesne technologie edukacyjne”, przez co rozumiemy zarówno sprzęt, którego jesteśmy dostawcą, jak i oprogramowanie go wykorzystujące. Dążąc do dalszego rozwoju firma jest partnerem dużych firm, działających na polskim rynku edukacyjnym: Young Digital Planet S.A., producenta elektronicznych zasobów edukacyjnych, Wydawnictw Szkolenych i pedagogicznych oraz Wydawnictwa PWN. Naszymi klienta są zarówno szkoły publiczne, prywatne jak również firmy komercyjne. Więcej informacji na stronie www.verx.pl

partner

partner

partner

Librus to gwarancja profesjonalizmu popartego 10-letnim doświadczeniem. Nasze unikalne systemy wspierają tysiące polskich szkół i jednostek samorządowych w ich codziennej pracy. Ponadto działalność firmy obejmuje również szkolenia, warsztaty oraz konferencje przygotowywane przez naszych wewnętrznych trenerów oraz doświadczonych edukatorów współpracujących z Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus. Nowoczesność i wysoka klasa naszych rozwiązań nie są jedynym znakiem rozpoznawczym firmy Librus. Mimo informatycznych korzeni, nie zapominamy, że w naszej codziennej pracy najważniejszy jest człowiek – Uczeń, Nauczyciel, Dyrektor… Dlatego wśród wartości firmy na pierwszym miejscu postawiliśmy otwartość na jego potrzeby. Wierzymy, że pozwoli nam to utrzymać wysoki poziom zaufania, jakim cieszymy się wśród Użytkowników. Na każdym kroku oferujemy Państwu wsparcie i w pełni profesjonalną współpracę. Czujemy się odpowiedzialni, aby każdy dzień naszych wspólnych wysiłków na rzecz wprowadzania do polskich placówek oświatowych nowoczesnych rozwiązań IT był zakończony sukcesem. Jednocześnie, jako firma tworząca jedne z najbardziej innowacyjnych systemów na rynku, nie zapominamy o pasji, z której nasza firma wyrosła i która od lat jest gwarancją naszego sukcesu.

Wydawnictwo Naukowe PWN istnieje ponad 60 lat. To najbardziej znany i największy na polskim rynku wydawca publikacji służących zdobywaniu wiedzy i informacji. Jest właścicielem Grupy PWN składającej się z kilkunastu spółek wydawniczych, największego dystrybutora w branży wydawniczej (OSDW Azymut) i sieci księgarń (Księgarnie PWN). Specjalizuje się w tworzeniu książek, e-booków, w e-learningu, referencyjnych bazach danych, tłumaczeniach i systemach translacyjnych, usługach językowych on-line. Od 2011 roku świadczy także usługi digitalizacji i konwersji publikacji elektronicznych do odpowiedniego formatu (iFormat). W sieci działają: nowoczesna księgarnia internetowa oraz ibuk.pl – pierwsza w Polsce czytelnia on-line i serwis Portal Wiedzy.

Krakowskie Centrum Egzaminacyjne ECDL PL-CEA0020 mieści się w dziale szkoleniowo-certyfikacyjnym firmy Biś Computers w Krakowie. KCE działa pod patronatem Oddziału Małopolskiego PTI. Krakowskie Centrum Egzaminacyjne wraz z Polskim Biurem ECDL opracowało i wprowadziło w Polsce nowy certyfikat ECDL CAD, bardzo aktywnie działa na terenie PTI w opracowaniu procedur i zasad wdrażania certyfikacji. Za swoja działalność edukacyjną nasza jednostka wielokrotnie była nagradzana w latach 2008, 2010, 2011 Nagroda PTI „Najlepsze Centrum Egzaminacyjne w Polsce”. Nagroda Autodesk „Za działalność edukacyjną” za rok 2008. Współpracujemy z Wyższymi Uczelniami w Krakowie (UJ, KA, AGH, AP, WSiB, WSEiI), wiodącymi firmami szkoleniowymi w Małopolsce oraz wieloma placówkami oświatowymi (Gimnazja, Licea, Szkoły Średnie).

Wizytówką BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej jest jakość prowadzonych szkoleń, potwierdzona zadowoleniem i satysfakcją klienta wyrażona w ankietach ewaluacyjnych. Centrum Egzaminacyjne ECDL (PL-CE0002) przy BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej było pierwszym certyfikowanym ośrodkiem w województwie łódzkim i drugim w kraju, który pomyślnie przeszedł proces certyfikacji centrum egzaminacyjnego ECDL. Z Centrum Egzaminacyjnym BROst podjęło współpracę kilkadziesiąt laboratoriów ECDL oraz Egzaminatorów ECDL w województwie łódzkim. Współpracujemy z wieloma szkołami (gimnazja, licea, szkoły średnie, szkoły wyższe) oraz placówkami szkolenia kursowego (ośrodki szkoleniowe) i doradczego. Centrum BROst ma prawo używania znaku „Zgodny z ECDL” dla szkoleń w zakresie ECDL. Za działalność naszego Centrum Egzaminacyjnego ECDL otrzymywaliśmy kilkakrotnie nagrodę PTI za „Najlepsze Centrum Egzaminacyjne ECDL w Polsce” w latach 2009, 2010, 2011 oraz podziękowania za wspieranie działań na rzecz edukacji.

Jesteśmy producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie wspierają naszych klientów w kluczowych momentach ich pracy. W Polsce Motorola Solutions posiada siedziby: w Warszawie gdzie mieści się biuro handlowe, oraz w Krakowie, gdzie znajdują się dwa centra Motoroli. Centrum Oprogramowania, w którym tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA / APCO / P25 / LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA. Drugim krakowskim ośrodkiem jest Centrum Finansowe świadczące usługi księgowo-rozliczeniowe oddziałom firmy na całym świecie. W ramach naszej działalności zawsze chętnie wspieramy różnorodne inicjatywy związane z promocją sektora komunikacyjnego oraz zawodów technicznych wśród studentów oraz młodzieży szkół średnich. Przykładem takiej inicjatywy jest organizowany, co roku przez nas przełamujący stereotypy konkurs Diversity (www.diversity.pl), mający na celu pokazanie dziewczynom jak ciekawa może być branża IT.

Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły KISS, to organizacja działająca od 20 lat, zrzeszająca nauczycieli, nauczycieli akademickich oraz dyrektorów szkół. Obejmuje swoją działalnością teren Śląska i całego kraju. Naszą dewizą jest przyjazne korzystanie z narzędzi TIK w szkole oraz satysfakcja w ich zastosowaniu. W ramach działań Stowarzyszenia prowadzimy wymianę doświadczeń, podnosimy własne kompetencje w edukacji oraz promujemy dobre praktyki. Nasi członkowie są profesjonalistami w zakresie szkoleń nauczycieli. Posiadają bogate doświadczenie zarówno z dziedziny szkoleń, licznych publikacji oraz e-learningu. Stowarzyszenie KISS organizuje szkolenia, konferencje dla nauczycieli, bierze czynny udział w organizacji konkursów informatycznych. Założycielem Stowarzyszenia KISS był śp. dr Janusz Trawka, jeden z pomysłodawców Konkursu TIK-Tak!

Megawiedza sp. z o.o. to wydawca internetowy, który działa w branży edukacji szkolnej. Jest właścicielem i pomysłodawcą innowacyjnej strony internetowej MegaMatma.pl z największą bazą wiedzy matematycznej w polskim Internecie. MegaMatma.pl to odpowiedź na zapotrzebowanie szkół, nauczycieli i uczniów na wysokiej jakości e-zasoby z matematyki do cyfrowej szkoły, cyfrowej biblioteki i cyfrowego domu. Na jednej stronie internetowej www.megamatma.pl zgromadzona jest wiedza z matematyki przygotowana na każdy poziom edukacji. Od szkoły podstawowej (klasy 4-6), przez gimnazjum, szkołę ponadgimnazjalną i studia. Zawartość portalu jest tworzona przez nauczycieli, pracowników naukowych i autorów książek. Treści odpowiadają nowej podstawie programowej, są w całości recenzowane pod kątem dydaktycznym i merytorycznym przez uznanego rzeczoznawcę MEN dr Alicję Molęda - wieloletniego doradcę metodycznego MEN, autora podręczników i książek matematycznych. W portalu znajduje się przeszło 8000 przykładów, zadań z rozwiązaniami i wskazówkami, ponad 500 artykułów tematycznych, blisko 1700 definicji, twierdzeń i wzorów. Ponadto MegaMatma publikuje własne próbne arkusze maturalne na poziom podstawowy i rozszerzony oraz arkusze gimnazjalne, w całości rozwiązane krok po kroku, przygotowane odpowiednio do wymagań CKE.

Sponsorzy

line

patron

patron

Firma rozpoczęła działalność w 1984 roku. Aktualnie jesteśmy drugą co do wielkości fabryką rajstop w Polsce. Dzięki wytężonej pracy i inwestycjom w nowoczesny park maszynowy osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku i obecnie możemy sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. Produkujemy miesięcznie około 1mln par rajstop i skarpet. Wszystko to jest wytwarzane w różnorodnej kolorystyce i najnowocześniejszych wzorach. Nasze wyroby można kupić w każdym rejonie Polski oraz na rynkach zagranicznych. Od 2006 roku jesteśmy aktywnym członkiem ogólnopolskiej organizacji polskich przedsiębiorstw.

patron

Firma Lady Kama jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji rajstop. Jednym z nadrzędnych celów firmy jest zadowolenie klientek .Produkty tworzone są z myślą o kobietach, o ich potrzebach, wygodzie i elegancji.

Patronat medialny

line

SuperBelfrzy to nieformalna grupa składająca się z czynnych zawodowo nauczycieli i trenerów stosujących technologie IT w codziennej praktyce nauczania na różnych etapach i poziomach (od przedszkola do tzw. III wieku zgodnie z zasadą LLL – kształcenia przez całe życie ). Dlatego też czasami nazywani są Eduzmieniaczami – ponieważ starają się “oddolnie” zmieniać oblicze nudnej i nieprzystosowanej do pędzącej rzeczywistości edukacji. Wszyscy członkowie to pasjonaci nauczania czego dowodem są sukcesy nauczycieli i ich uczniów. "Uważamy, że najważniejszym, niezastępowanym ogniwem w procesie nauczania młodego człowieka jest – uczący się wraz z nim nauczyciel. Nauczyciel rozumiany jako przewodnik po świecie, a nie jako nieomylne źródło wiedzy. Uczymy się więc nieustannie od siebie wzajemnie, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami."

partner

line

fb RSS RSS

line

patron Inicjatywa objęta patronatem Ministra Edukacji Narodowej

PARTNERZY

partner

partner

partner

partner

partner

partner

partner

partner

partner

patron

patron

SPONSORZY

line

patron

patron

patron

line

polityka prywatności